Satış Noktaları
KOÇTAŞ
CARREFOUR
ÖZDİLEK
TEKZEN

     16-Temmuz-2018 Pazartesi
 Hava Durumu
İstanbul
Ankara
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
 
ISI TUT
(KAPI ALTI YALITIM KÖPÜĞÜ ) Kapıların altındaki aralıklar yaz, kış sorun olmuştur. Kapı altındaki aralıktan saatte 100 m3 hava akımı geçmektedir. Buda büyük ölçüde ısı kaybıdır. ISI TUT doğa dostu bir ürün
KABLO SAR
Hepimizin bugüne kadar kabloların dağınıklığından sıkıldığımız ama dağınıklığa çözüm bulamadığımız zamanlar olmuştur. KABLO SAR, dağınıklığı kaldırmak için tasarlandı
TELEFON ASKISI
Pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıracak YENİ bir ürün. TELEFON ASKISI sayesinde telefonunuz güvende. Renk seçenekleri ile kullanımınıza hazır.
LİMON - MANDALİNA SIKACAGI
Limon - Mandalina Sıkacağı ile eski nesil sıkacaklarınızı unutun. Şık dizaynı etkileyici renkleri ve kolay kullanımı ile mutfağınıza neşe katacak bir ürün.
SÜNGER ASKISI
Sünger ve bulaık fırçasına mutfaklarımızda yer bulmak hep sorun olmuştur. A KOLAY herzamanki titizliğiyle size yeni bir çözüm sunuyor; Sünger Askısı.
BÜYÜK KABLO SAR
Her yeri kaplamış kablolardan sıkıldınızdı? Sürekli kabloların üstünde biriken toz tabakasını temizlemek rahatsızlık mı veriyor? İşte BÜYÜK KABLO SAR.
MİNİ KABLO SAR
Şarj aletlerinin yanı sıra kulaklık, mouse, hoparlör, telefon kabloları gibi, ince ve sarılmaya uygun kablolar için kullanabilirsiniz. Pratik ve rahatça taşınabilir.
FİŞ ÇEK
Sökük prizler, duvarın görüntüsünü bozduğu gibi kullanım sırasındada tehlike yaratmaktadır. Çocuk için tehlike olabilecek prizlerin, yerinden çıkmasını ve zarar vermesini önler. FİŞ-ÇEK Çocuk dostudur.
ÜNIVERSAL TIPA
Suyun çok değerli olduğu, kaynaklarımızın yavaş, yavaş tükendiği zamanımızda, herkes tarafından kullanılması gereken bir üründür. Kesinlikle su sızdırmaz bu sebeple su tasarrufu sağlar.
ISLAK ZEMİN PASPASI
Şık dizaynı ile banyonuza hava kazandırır. Diğer kumaş paspaslar gibi kir ve leke tutmadığından her zaman temiz kalacaktır. Banyonuz için idealdir...
   1 2 [>>] [Son Sayfa]