Satış Noktaları
KOÇTAŞ
CARREFOUR
ÖZDİLEK
TEKZEN

     16-Temmuz-2018 Pazartesi
 Hava Durumu
İstanbul
Ankara
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
 
KOÇTAŞ
A-KOLAY Kendi ürettiği ürünleri, 2005 yılından beri Koçtaş yapı marketlerine, Sözleşmeli Tedarikçi olarak vermektedir.
Hedefimiz uzun yıllar Koçtaş la beraber, siz değerli tüketicilerimize Kaliteli, ucuz ve “hayatı kolaylaştıran ürünler” sunmaktır.
A-KOLAY ürünlerini bütün Koçtaş yapı marketlerinde bulabilirsiniz.
KOÇTAŞ
CARREFOUR
Türkiye de perakendecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir olan Carrefour un bütün mağazalarında A-KOLAY “hayatı kolaylaştıran ürünler” ini bulmanız mümkündür. A-KOLAY Carrefour a bağlı Gima ve Endi ’de ürünlerinin satılması için çabalarını sürdürmektedir.
CARREFOUR
ÖZDİLEK
Özdilek, müşterilere hizmet sunarken, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. A-KOLAY, Özdilek de yerini almış olmaktan ve Özdilek vasıtasıyla sizlere ulaşmaktan mutluluk duyuyor. Özdilek in bütün mağazalarında A-KOLAY 'ın hayatı kolaylaştıran ürünler ini bulmanız mümkündür.
ÖZDİLEK
TEKZEN
Misyonu "Müşterilerine, daha kaliteli bir yaşam için ev, yapı, hobi, bahçe ürünlerini ve hizmetlerini müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmak" olan Tekzen  “Her İlde bir TEKZEN!” sloganıyla yatırımlarına devam etmektedir. Şu an mağaza sayısı 22 dir.
A-KOLAY, “hayatı kolaylaştıran ürünler” i Tekzen in sözleşmeli tedarikcisi olarak, Tekzen mağazalarında sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
TEKZEN